Дякую за відгук!
Ви допомагаєте мені стати кращим!
Родом я з Львівщини, а саме із села Сілець, що в Червоноградському районі.Народився 13 березня 1995 року в сім'ї шахтарів. Тато мав початкову музичну освіту по класу труби. З молоду він працював весільним музикою, через що мені напевне привилася любов до музики.
Музична школа
Навчався в класі фортепіано у Гірницькій дитячій музичній школі. Клас викладача Бенько Лілії Олександрівни.
Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського
Клас викладача Циклінської Валентини Петрівни.
Національна музична академія ім. П. І. Чайковського
клас заслуженого артиста України, доцента Толмачова Рубена Владиславовича
Національна музична академія ім. П. І. Чайковського
Захистив дипломну роботу за темою "Кіномузика Дж. Вільямса та Г. Циммера: функції та роль хору"
В. Гущак "Ой там з краю зруба"
Спеціалізовану освіту отримав у Дрогобицькому музичному училищі ім. В. Барвінського (2012-2015 рр..) за спеціальністю хоровий диригент в класі Валентини Петрівни Циклінської. Вже в ті часи активно цікавився композицією та аранжуванням. Написав свої перші оригінальні твори.
В. Зубицький "Вітер віє"
обр. Я. Карпіва "Розпустили кучері дівчата"
Далі продовжив навчанна вступивши у Національну музичну академію ім. П. Чайковського (м.Київ), де закінчив баралаврат та магістратуру в класі викладача Толмачова Рубена Владиславовича (2015-2021 рр..).
Дж. Верді "Libera me"
В академії моє бажання творити розрослося на повну, що дало можливість закінчити 4 курс із власним аранжуванням "Розпустили кучері дівчата". Це період творчих пошуків та нових для мене відкриттів. Починаю працювати над собою в сфері звукорежисури та аранжування.
Ярослав Карпів. Хорове мистецтво в Україні
В 2019 році відкрив домашню креативну студію "KARPIV studios", де надавав послуги звукозапису, аранжування, роботи зі звуком, створення творів для різноманітних колективів та ін.
Працював на посаді Хормейстера у Чоловічій капелі ім. Л. Ревуцького (2020р). Далі продовжив працювати у Київському національному театру оперети (2021) звукорежисером.
2022 рік дав можливість працювати на посаді Sound Specialist в IT компанії Label Your Data. Тут займався редагуванням та створенням музичного контенту для застосунків.
аранж. Я. Карпів "Меч догори"
У 2020 році пробую себе у ролі блогера та виконавця власних аранжувань, де прописую власним голосом усі партії. У виконанні музика до саундтреків, народні пісні, сучасні та інше...з вересня 2022 року працюю хормейстром в Вокально-хорова студія при НЗАУН хорі України імені Г.Г.Верьовки.
Посилання на статті та всілякі онлайн публікації
хор «Teens Spirit» музичної школи №10,м. Київ
завоював ДВІ ПЕРШИХ ПРЕМІЇ на міжнародному конкурсі “Sole Dell’ Adriatico 2024” в республіці Сан-Марино, Італія!🇮🇹
Конкурсна програма хору складалася з двох аранжувань: «Ти до мене не ходи» та «Попурі укр. нар. пісень»
Такого виконання ще не було: хор імені Григорія Верьовки виконав пісню Ярмака "Дике поле"
Хор імені Григорія Верьовки виконав пісню "Дике поле" репера YARMAK на святковому концерті до Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.
Перед концертом президент і перша леді нагородили видатних українців нагородою "Національна легенда України".
Аранжування пісні здійснив композитор Ярослав Карпів.
До дня народження Скорика хор Львівської опери записав онлайн пісню композитора
46 співаків і співачок хору Львівської Національної Опери записали онлайн відому пісню Мирослава Скорика «Намалюй мені ніч». Таке онлайн-виконання «хіта» славетного українського композитора артисти театру присвятили дню народження Мирослава Скорика: 13 липня йому б мало виповнитися 82 роки. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі театру.
ЕСТРАДНА ПІСНЯ В РЕПЕРТУАРІ КАМЕРНИХ ХОРІВ УКРАЇНИ
Хорове аранжування пісні «Stefania» з репертуару «Kalush Orkestra» здійснив Я. Карпів.
Виконання включає в себе не лише спів мішаного чотириголосного хору, але й ритмічний супровід (плескіт в долоні всіма хористами, гра на шейкері та тамбурині), що додає рухливості та енергійності виконанню пісні. Традиційним для такого типу аранжування є гармонічний
супровід басової партії октавним викладом на склади «тум-ту, ту-ру-ду-тум, тум». У переграші тенори проводять контрапунктуючи мелодію, вокалізуючи їх складами «тья-ба-да, ба-да-ба, даба». Згодом цю вокалізацію дуетом з проводять сопрано, стаючи фоном для альтів, у партії яких проводиться основна мелодична лінія пісні. В цілому, твір сприймається як цікава та захоплююча хорова інтерпретація одного з останніх українських хітів.
АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНИЙ АСПЕКТ ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО
МИСТЕЦТВА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ
Монтаж відеокліпу є важливим етапом роботи, за допомогою якого
створюється відеосюжет. Монтаж відеокліпу здійснив Ярослав Карпів. Основні закономірності роботи над монтажем: синхронізація відеофайлу з аудіотреком, розкадрування, обробка відеоефектами (переходи між кадрами, вставки тощо). Процес створення відеокліпу «Шум», з одного боку, є цікавим і захоплюючим, з іншого, – потребує кропіткої, наполегливої праці керівника і всіх учасників вокального ансамблю. Виконавський аспект у процесі створення відеокліпу полягає у майстерному співі (вокально-художнє, емоційне, артистичне). Режисерське бачення полягає у виборі локацій, відеоряду, сценічного костюму, стилю монтажу тощо.
Хорові гармонії замість синтезаторів
Хорові гармонії замість синтезаторів у новому спільному синглі VOLOX та Lussy Sky «МОРЕ»
1 вересня у колишній садибі Евеліни Ганської в селі Верхівні Житомирської області відбулися заключні урочисті заходи фестивалю «Balzak Fest» із нагоди 220-річчя від дня народження літературного генія
Студенти диригентсько-хорового факультету НМАУ Валерія Березинець, Ірина Лавренчук, Світлана Кінаш, Ольга Стасик, Юрій Самуляк, Павло Свердлов, Павло Левченко та Ярослав Карпів продемонстрували гостям, які зібралися у Верхівні з усіх куточків України, Франції та Польщі, яскраву виконавську майстерність. Окрім хорового твору «Єво, благословенна будь» прозвучали інші яскраві композиції: прем’єра другого хорового твору Жана Аві на вірші Тараса Шевченка «Воззрі на їх», «Отче наш» Миколи Леонтовича, українська народна пісня в обробці Вадима Яценка «Ставок заснув», українська народна пісня в обробці Іштвана Мартона «Косив косар сіно».
Залиште ваш відгук
Поділіться, будь ласка, враженнями про нашу співпрацю. Чи все сподобалось?
Відгуки клієнтів дуже важливі для мене. Вони дозволяють іншим людям зробити потрібний вибір, а мені — покращити сервіс та роботу.